Prawo handlowe

Prawo handlowe reguluje stosunki zawierane pomiędzy przedsiębiorcami lub wewnętrzne relacje spółek prawa handlowego. W tym przypadku głównym zadaniem adwokata jest zadbanie o to, aby treść zawieranych umów odpowiednio chroniła pod względem prawnym przedsiębiorców – my dopilnujemy, żeby tak było. Ponadto świadczymy usługi w zakresie ich negocjowania oraz redagowania. Wskażemy, a także w zrozumiały sposób wyjaśnimy, jakie są formy prawne prowadzenia danej działalności gospodarczej. Obsługa prawna spółek to coś, w czym się naprawdę znakomicie odnajdujemy.

NASZA OBSŁUGA PRAWNA FIRM W JELENIEJ GÓRZE I NIE TYLKO OBEJMUJE:

  • zakładanie i rejestrowanie wszelkiego rodzaju spółek,
  • prowadzenie postępowań rejestrowych czy likwidacyjnych,
  • świadczenie usług powiernictwa w zakresie zakładania spółek,
  • doradztwo w wielu kwestiach prawnych wymagających wyjaśnienia.

Prawo handlowe, normujące organizację spółki, może wydawać się momentami bardzo zawiłe, dlatego też warto skorzystać z pomocy adwokata, dzięki któremu wszelkie niejasności zostaną wyjaśnione. Naszym celem jest jak najlepsze zadbanie o biznes klienta, chroniąc go przed niekorzystnymi zapisami w umowie lub działaniem, które w efekcie może przysporzyć wiele trudnych do rozwiązania problemów. Co prawda obsługa prawna firmy bywa momentami czasochłonna oraz skomplikowana, ale my wiemy, w jaki sposób wspierać przedsiębiorców i im doradzać, aby działali zgodnie z obowiązującymi przepisami.

DORADZTWO PRAWNE DLA PRZEDSIĘBIORCÓW. DLACZEGO MY?

Aby mieć pewność, że zawieranie jakichkolwiek umów pomiędzy przedsiębiorstwem a konsumentem, ale także kontrahentami, było ustabilizowane pod kątem prawnym, warto korzystać z pomocy doświadczonych prawników, właśnie takich jak my. Jesteśmy w stanie świadczyć usługi związane z doradztwem prawnym dla przedsiębiorców na każdym szczeblu, tj. współpracujemy zarówno z mikro, jak i makro firmami – z tego powodu możemy zaproponować szeroki zakres obsługi prawnej. Wybierając nas, zyskujesz pewność co do rzetelności, fachowości, ale również terminowości usług, gdyż ma ona ogromne znaczenie w kwestii przestrzegania ustalonych granic czasowych dot. zawartych umów i nie tylko. Z doradztwa prawnego korzystają przedsiębiorcy z Wrocławia (gdzie znajduje się nasza kancelaria), ale także z pobliskiej Jeleniej Góry i innych miast. Przekonaj się, że zdecydowanie warto na nas polegać.

OBSŁUGA PRAWNA FIRMY. JELENIA GÓRA, WROCŁAW – ZAUFAJ NAM!

Założenie, jak również prowadzenie firmy wymaga choć minimalnej znajomości regulacji prawnych. Należy na bieżąco śledzić zmiany, m.in. w Kodeksie spółek handlowych, aby działać zgodnie z obowiązującym prawem. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze ma się na to czas lub co gorsza, mimo włożonego wysiłku, zrozumienie opisanych w nim uregulowań okazuje się zbyt trudne. Nic dziwnego, ponieważ niektóre przepisy wymagają nabycia specjalistycznej wiedzy, której przedsiębiorcy mają PRAWO nie mieć! Dlatego też oferujemy obsługę prawną firmy na wysokim poziomie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z kancelarią – działamy we Wrocławiu, ale współpracujemy z przedsiębiorcami z Jeleniej Góry oraz innych, pobliskich miejscowości w woj. śląskim.