Prawo handlowe

Prawo handlowe reguluje stosunki zawierane pomiędzy przedsiębiorcami lub wewnętrzne relacje spółek prawa handlowego. W tym przypadku głównym zadaniem adwokata jest zadbanie o to, aby treść zawieranych umów odpowiednio chroniła pod względem prawnym przedsiębiorców – my dopilnujemy, żeby tak było. Ponadto świadczymy usługi w zakresie ich negocjowania oraz redagowania. Wskażemy, a także w zrozumiały sposób wyjaśnimy, jakie są formy prawne prowadzenia danej działalności gospodarczej. Obsługa prawna spółek to coś, w czym się naprawdę znakomicie odnajdujemy.

Nasza pomoc obejmuje:

  • zakładanie i rejestrowanie wszelkiego rodzaju spółek,
  • prowadzenie postępowań rejestrowych czy likwidacyjnych,
  • świadczenie usług powiernictwa w zakresie zakładania spółek,
  • doradztwo w wielu kwestiach prawnych wymagających wyjaśnienia.

Prawo handlowe, normujące organizację spółki, może wydawać się momentami bardzo zawiłe prawnie, dlatego też warto skorzystać z pomocy adwokata, dzięki któremu wszelkie niejasności zostaną wyjaśnione. Naszym celem jest jak najlepsze zadbanie o biznes klienta, chroniąc go przed niekorzystnymi zapisami w umowie lub działaniem, które w efekcie może przysporzyć wiele trudnych do rozwiązania problemów. Co prawda obsługa prawna firmy bywa momentami czasochłonna oraz skomplikowana, ale my wiemy, w jaki sposób wspierać przedsiębiorców i im doradzać, aby działali zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Obsługa prawna firmy – zaufaj nam!

Założenie, jak również prowadzenie firmy wymaga choć minimalnej znajomości regulacji prawnych. Należy na bieżąco śledzić zmiany, m.in. w Kodeksie spółek handlowych, aby działać zgodnie z obowiązującym prawem. Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze ma się na to czas lub co gorsza, mimo włożonego wysiłku, zrozumienie opisanych w nim uregulowań okazuje się zbyt trudne. Nic dziwnego, ponieważ niektóre przepisy wymagają nabycia specjalistycznej wiedzy, której przedsiębiorcy mają PRAWO nie mieć! Dlatego też oferujemy obsługę prawną firmy na wysokim poziomie. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z kancelarią.